Jednostki pomocnicze Gminy
Pobierz dane XMLDrukuj informacjęSzczegóły informacji
JEDNOSTKI POMOCNICZE GMINY CZERWIEŃSK KADENCJA VIII w latach 2019-2023
Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2020-01-10 14:46:04 przez Arkadiusz Słonecki
Akapit nr - brak tytułu
JEDNOSTKI POMOCNICZE GMINY CZERWIEŃSK
KADENCJA VIII w latach 2019-2023
Sołectwo Będów
Sołtys – Urszula Murzyn
Rada Sołecka:
1. Murzyn Emilia
2. Redmer Zbigniew
3. Żynel Przemysław
4. Marszałek Beata
5. Langier-Róg Edyta
Sołectwo Bródki
Sołtys – Janina Stachowiak
Rada Sołecka:
1. Zielezińska Joanna
2. Skarb Renata
3. Żmuda Monika
Samorząd Mieszkańców Miasta Czerwieńsk
Samorząd Mieszkańców Miasta Czerwieńsk
Przewodniczący – Wojciech Zawada
Zarząd:
1. Lipiński Grzegorz
2. Nowicka Dorota
3. Pochocki Paweł
4. Rotko Lubomir
5. Tyrakowska Ewa
Sołectwo Dobrzęcin
Sołtys – Rafał Grzona
Rada Sołecka:
1. Pieczarka Angelika
2. Pieczarka Małgorzata
3. Zarzycka Monika
Sołectwo Laski
Sołtys – Piotr Bogdanowicz
Rada Sołecka:
1. Lebioda Adam
2. Malinowski Stanisław
3. Nalewajczyk Piotr
4. Sosnowski Robert
Sołectwo Leśniów Wielki
Sołtys – Izydor Zastawny
Rada Sołecka:
1. Horochowski Zdzisław
2. Sarna Ryszard
3. Pakosz Teresa
4. Ratajczak Teresa
Sołectwo Leśniów Mały
Sołtys – Radosław Warszawski
Rada Sołecka:
1. Kałużna Katarzyna
2. Kaczmarek Beata
3. Nieściór Violetta
4. Marczak Tomasz
5. Warszawska Ewelina
Sołectwo Nietkowice
Sołtys – Ewa Fafuła
Rada Sołecka:
1. Przewoźnik Zdzisława
2. Słonecki Jacek
3. Zubaszewski Alfred
Sołectwo Nietków
Sołtys – Halina Kaźmierczak
Rada Sołecka:
1. Caster Grażyna
2. Jabłoński Marian
3. Przybylska Kamila
4. Przybylski Konrad
5. Skibiński Edward
Sołectwo Płoty
Sołtys – Leszek Nojszewski
Rada Sołecka:
1. Poźniak Jerzy
2. Skorodecki Grzegorz
3. Wołkowska Zofia
Sołectwo Sudoł
Sołtys – Magdalena Olszewska
Rada Sołecka:
1. Borowska Justyna
2. Przychodzka Ewa
3. Przychodzka Żaneta
Sołectwo Sycowice
Sołtys – Cezary Woch
Rada Sołecka:
1. Danielewicz Sylwester
2.
3.
4. Lewandowska Wanda
Sołectwo Wysokie
Sołtys – Jadwiga Rogowicz
Rada Sołecka
1. Kapoła Dorota
2. Kołodziejczyk Ryszard
3. Zając Zdzisława
4. Kursa Urszula
5. Kursa Małgorzata
Sołectwo Zagórze
Sołtys – Jerzy Jarowicz
Rada Sołecka:
1. Bowej Grzegorz
2. Pogorzała Marta
3. Gutowska-Talentowska Magdalena