ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu

Nagłówek strony

Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd Gminy i Miasta w Czerwieńsku
  • BIP
  • Godło RP
ˆ

Jednostki pomocnicze Gminy

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

JEDNOSTKI POMOCNICZE GMINY CZERWIEŃSK KADENCJA VIII w latach 2019-2023

Informacja ogłoszona dnia 2020-01-10 14:46:04 przez Arkadiusz Słonecki

Akapit nr 1 - brak tytułu

JEDNOSTKI POMOCNICZE GMINY CZERWIEŃSK
 
KADENCJA VIII w latach 2019-2023
 
 
Sołectwo Będów
Sołtys – Urszula Murzyn
Rada Sołecka:
1. Murzyn Emilia
2. Redmer Zbigniew
3. Żynel Przemysław
4. Marszałek Beata
5. Langier-Róg Edyta
 
Sołectwo Bródki
Sołtys – Janina Stachowiak
Rada Sołecka:
1. Zielezińska Joanna
2. Skarb Renata
3. Żmuda Monika
Samorząd Mieszkańców Miasta Czerwieńsk
Przewodniczący – Wojciech Zawada
Zarząd:
1. Lipiński Grzegorz
2. Nowicka Dorota
3. Pochocki Paweł
4. Rotko Lubomir
5. Tyrakowska Ewa
Sołectwo Dobrzęcin
Sołtys – Rafał Grzona
Rada Sołecka:
1. Pieczarka Angelika
2. Pieczarka Małgorzata
3. Zarzycka Monika
 
Sołectwo Laski
Sołtys – Adam Majchrzak
Rada Sołecka:
1. Żukiel Katarzyna
2. Kruk Adam
3. Kurowski Maciej
4. Żukiel Adam
 
Sołectwo Leśniów Wielki
Sołtys – Izydor Zastawny
Rada Sołecka:
1. Horochowski Zdzisław
2. Sarna Ryszard
3. Pakosz Teresa
4. Ratajczak Teresa
5. Roziel Jadwiga
 
Sołectwo Leśniów Mały
Sołtys – Radosław Warszawski
Rada Sołecka:
1. Kałużna Katarzyna
2. Kaczmarek Beata
3. Nieściór Violetta
4. Marczak Tomasz
5.Warszawska Ewelina
 
Sołectwo Nietkowice
Sołtys – Ewa Fafuła
Rada Sołecka:
1. Przewoźnik Zdzisława
2. Słonecki Jacek
3. Zubaszewski Alfred
 
Sołectwo Nietków
Sołtys – Halina Kaźmierczak
Rada Sołecka:
1. Caster Grażyna
2. Jabłoński Marian
3. Przybylska Kamila
4. Przybylski Konrad
5. Skibiński Edward
 
Sołectwo Płoty
Sołtys – Leszek Nojszewski
Rada Sołecka:
1. Poźniak Jerzy
2. Skorodecki Grzegorz
3. Wołkowska Zofia
 
Sołectwo Sudoł
Sołtys – Magdalena Olszewska
Rada Sołecka:
1. Borowska Justyna
2. Przychodzka Ewa
3. Przychodzka Żaneta
 
Sołectwo Sycowice
Sołtys – Dariusz Szczepankiewicz
Rada Sołecka:
1. Danielewicz Sylwester
2. Hochenzy Karolina
3. Janik Paulina
4. Pałucka Wioletta
5. Lewandowska Wanda
 
Sołectwo Wysokie
Sołtys – Jadwiga Rogowicz
Rada Sołecka
1. Kapoła Dorota
2. Kołodziejczyk Ryszard
3. Zając Zdzisława
4. Kursa Urszula
5. Kursa Małgorzata
 
Sołectwo Zagórze
Sołtys – Jerzy Jarowicz
Rada Sołecka:
1. Bowej Grzegorz
2. Pogorzała Marta
3. Gutowska-Talentowska Magdalena

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Gmina Czerwieńsk
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2020-01-10
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Katarzyna Wadiak-Kurowska
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2020-01-10 14:45:10
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Arkadiusz Słonecki
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2020-01-10 14:46:04
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Arkadiusz Słonecki
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2020-01-10 14:46:04
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
213 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony