Jednostki pomocnicze Gminy
Szczegóły informacji
Jednostki pomocnicze
Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2007-04-02 09:27:29 przez Użytkownik wprowadzający dane archiwalne, informacja należąca do archiwum
Akapit nr - brak tytułu
Rady Sołeckie
V kadencja 2007-2011
Będów
Sołtys – Ryszard Przygocki - tel. 068 3522129
Rada Sołecka:
1. Wacława Przygocka
2. Dorota Smolińska
3. Krzysztof Szpak
4. Roman Bubeła
Bródki
Sołtys – Marek Zieleziński - tel. 068 3522176
Rada Sołecka:
1. Dariusz Niciński
2. Paweł Wikiera
3. Monika Żmuda
Czerwieńsk
Przewodniczący SMM – Tadeusz Skowroński
Rada Mieszkańców Miasta:
1. Lubomir Rotko
2. Wiesław Kwaśniewski
3. Krzysztof Patrzykąt
4. Zbigniew Lis
5. Marek Twarowski
6. Zygmunt Świniarek
7. Jarosław Grysiewicz
Dobrzęcin
Sołtys – Lesław Rau - tel. 068 3278075
Rada Sołecka:
1. Teresa Wątor
2. Józef Pieczarka
3. Katarzyna Śliwińska
Laski
Sołtys – Henryk Łapkowski -tel. 068 3277632
Rada Sołecka:
1. Marzena Garbaciak
2. Andrzej Kruk
3. Tadeusz Jadczak
4. Mirosław Grobelny
5. Sławomir Stasiuk
Leśniów Wielki
Sołtys – Jerzy Majkut tel. - 068 3211821
Rada Sołecka:
1. Jurgieleniec Agnieszka
2. Kopaczewski Piotr
3. Kujawski Artur
4. Piasecka Ewa
5. Pyszczek Ewa
Leśniów Mały
Sołtys – Marian Kałużny tel. 068 3211720
Rada Sołecka:
1. Zastawny Andrzej
2. Garbaciak Wojciech
3. Murawski Marek
4. Jadczak Zenon
5. Kędzierska Aniela
Nietkowice
Sołtys – Stanisław Konieczny
Rada Sołecka:
1. Andrzejewski Stanisław
2. Wajler – Kielka Katarzyna
3. Fafuła Waldemar
4. Harber Sebastian
5. Woźniakowska – Pyrka Halina
Nietków
Sołtys – Halina Kaźmierczak
Rada Sołecka:
1. Feszter Piotr
2. Kłos – Wygas Beata
3. Lebioda Piotr
4. Szymczak Eugeniusz
5. Kozłowski Piotr
Płoty
Sołtys – Aleksander Motykiewicz - tel. 068 3277251
Rada Sołecka:
1. Kubicki Janusz
2. Bojanowski Henryk
3. Stasiński Jerzy
4. Szefler Artur
5. Zieliński Bolesław
Sudoł
Sołtys – Przychodzka Żaneta
Rada Sołecka:
1. Przychodzka Ewa
2. Rybski Kazimierz
3. Solski Włodzimierz
Sycowice
Sołtys - Cezary Woch
Rada Sołecka:
1. Anna Bakalarska
2. Anna Grzyb
3. Teresa Kruś
4. Czesław Lipiński
Wysokie
Sołtys: Małgorzata Kursa - tel. 068 3278520
Rada Sołecka:
1. Rogowicz Ewa
2. Fiks Adam
3. Kapoła Kazimierz
4. Prędki Ryszard
5. Rogowicz Edward
Zagórze
Sołtys – Jarowicz Jerzy
Rada Sołecka:
1. Bowej Grzegorz
2. Pogonała Andrzej
3. Naperty Regina