ˆ

e-Usługi

Szczegóły informacji

Szanowni Mieszkańcy Gminy Czerwieńsk. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przekazujemy w Państwa ręce pakiet usług internetowych umożliwiający kontakt z Urzędem Gminy Czerwieńsk, jak również załatwienie spraw np. płatności bez konieczności przychodzenia do urzędu. Zachęcamy do rejestracji na portalu Elektronicznego Biura Obsługi Interesanta EBOI i skorzystania z możliwości jakie daje nam 6 funkcjonalności; E- PODATKI, EWIDENCJA GRUNTÓW, E- USTERKA, E-ŚMIECI, E-ZAPISY, E-BIBLIOTEKA oraz o skorzystanie z aplikacji na urządzenia mobilne E-CZERWIEŃSK. Wszelkie szczegóły zawarte są w załączonej instrukcji. Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania możliwości jakie daje nam Internet. Po co tracić czas, wystarczy tylko parę kliknięć!

Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2018-12-05 09:30:27 przez Arkadiusz Słonecki

Akapit nr - brak tytułu

Szanowni Mieszkańcy Gminy Czerwieńsk.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przekazujemy w Państwa ręce pakiet usług internetowych umożliwiający kontakt z Urzędem Gminy Czerwieńsk,  jak również załatwienie spraw np. płatności bez konieczności przychodzenia do urzędu.
Zachęcamy do rejestracji na portalu Elektronicznego  Biura Obsługi Interesanta EBOI i skorzystania z możliwości jakie daje nam 6 funkcjonalności; E- PODATKI, EWIDENCJA GRUNTÓW, E- USTERKA, E-ŚMIECI, E-ZAPISY, E-BIBLIOTEKA oraz o skorzystanie z aplikacji na urządzenia mobilne E-CZERWIEŃSK.
Wszelkie szczegóły zawarte są w załączonej instrukcji.
Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania możliwości jakie daje nam Internet.
Po co tracić czas, wystarczy tylko parę kliknięć!
http://mapa.inspire-hub.pl/#/gmina_czerwiensk

Załączniki